Hangzhou Fin tüp boru Industrial Co, Ltd

We verimliliği sağlamak!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hangzhou Fin Tube Pipe Industrial Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Hangzhou Fin Tube Pipe Industrial Co., Ltd.

1 2 3 4
Hangzhou Fin Tube Pipe Industrial Co., Ltd. Hangzhou Fin Tube Pipe Industrial Co., Ltd. Hangzhou Fin Tube Pipe Industrial Co., Ltd. Hangzhou Fin Tube Pipe Industrial Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : HZFT
Yıllık satış : 10 Million-12 Million
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 40% - 50%
Predecessor: Hangzhou Junqiang Machinery Manufacturer Co., Ltd.

Hangzhou Fin tüp Boru Sanayi Limited Şirketi (Kısa HZFT), 2006 yılında kurulan hızlı bir ürün tasarımı, teknoloji geliştirme, üretim ve pazarlama entegre kurumsal büyüyor. Son on yılda, HZFT bize Wieland ve Wolverine aynı düzeyde önde gelen fin tüp üreticilerinden biri haline ayrılmaz kanatlı borulu tüp teknolojisi optimize. İthaf gelişmesiyle birlikte, piyasada yerli en başından itibaren tüm dünyada, özellikle Kuzey Amerika, Avustralya ve Avrupa ülkeleri Almanya, Birleşik Krallık, vb gibi yayıldı. HZFT HANGYANG GRUBU, KAISHANG GRUBU, Pekin Huahai Zhongyi(HHZY) Endüstriyel fırınlar Co., Ltd, Shangdong Huacheng Sino-Alman iletim ekipmanları Co, Ltd, Pentair, Raypak, vb gibi önemli terminal müşteri vardır.

10 yıl sonra geliştirme, ürün yan hakemi neredeyse kanatlı borulu tüpler bağlı yükseltme işlemi üzerinde her türlü örtülü var. En yüksek cooper ya da Bakır nikel FIN 10-12 mm ulaşır, alüminyum fin 15-16mm. Bu arada, benzer yapısı haddelenmiş türü varsa, en son zamanlarda bizim Almanya kooperatif ile birlikte bir projedeki geliştirilen kaynaklı fin tüp lazer. 8-12 metre fin malzeme taşıma ve sadece bizim ürün yelpazesini zenginleştiren ama da bize bir kim bu teknoloji Üstatlığı dünyanın iki yapar işlemini, çalışırken içinde sorunsuz 7-10 mm yükseklikte kaynak olabilir.

Fin tüpler bize kapaklar entegre kanatlı boru, bakır (C10200, C12000, C12200), Alman (C70600), alüminyum (1060) ve alüminyum alaşım (AISI6063), bakır - alüminyum, bakır alaşım - alüminyum, Çelik-Alüminyum, paslanmaz çelik-alüminyum, lazer kaynaklı Fin paslanmaz çelik ve titanyum kullanarak tüp gibi bimetal kanatlı tüp ile kullanılabilir.

Ayrılmaz kanatlı borulu tüp ile ilgili olarak, yüzgeçleri yumuşak Dikişsiz düz boru Dış yüzeyini oluşturan rulo elde edilir. Teknoloji sadece duvar kalınlığı tüp düz yüzgeçleri dönüşüm sıkar. Bu yüzden fin ve tüp entegre ve ayrılmaz, hangi fin ve tüp arasındaki ısı dayanımı önler ve ısı değişimi verimliliği en iyi duruma getirir. Bu yapıyı temel alan, aluminyum profil türü daha ağır çalışma koşulları diğer kanatlı borulu tüpler daha yaşayabilir. Öte yandan gelişmiş fiziksel yapısı, direniş titreşim, Anti-korozyon yeteneği ve uzun hizmet ömrü, vb gibi bazı benzersiz özellikler gösterir.

Kanatlı boru iç yüzeyi düz veya dalgalı veya yivli farklı ısı değişimi verimliliği üzerinde müşterilerin isteğine göre olabilir. Ayrıca, sadece düz, aynı zamanda yumuşak Omega şekillerde, sargılar, tavlama sonra olamaz veya şekiller için müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilmiş kanatlı borulu tüpler şeklini.

Lazer kaynaklı fin tüp kaynak teknolojisi, lazer tarafından elde edilen rağmen yapısı aşağı yukarı benzer avantaj hisse demek tamsayı türü ile aynı vardır. Daha önemli bu yapısında mümkün paslanmaz çelik ve titanyum gibi çok daha zor malzeme yapan şeydir.

Kanatlı borulu tüp HZFT sağlayan (Yoğuşmalı kazanlar, su kazanları, endüstriyel kazanlar, baca gazı Kondansatörler, güneş sistemleri gaz yakıtlı kazanlar,), Isıtma makine ve otomotiv mühendisliği kullanılabilir (yağ soğutucuları, maden Soğutucular, hava soğutucuları dizel motorlar için), Kimya Mühendisliği (gaz soğutucuları ve ısıtıcı, soğutucu işlemek), enerji santralleri (Hava soğutucu, Soğutma Kulesi) ve nükleer mühendislik (uranyum zenginleştirme tesisleri).

Enerji tasarrufu büyük gelgit ve emisyon azaltma HZFT birdirbir geliştirme köşedeki için hazırlanmıştır.

İletişim bilgileri
Hangzhou Fin Tube Pipe Industrial Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Miao

Tel: 86-0571-23291511

Faks: 86-0571-23291511

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)